Lajmi i fundit

Aksident i rëndë në Drenoc të Klinës, lëndohen 6 persona

Sot rreth orës 17:20, në fshatin Drenoc-Klinë, ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Ballkani.info mëson se në këtë aksident kanë qenë të involvuara një kombi dhe një veturë. Si pasojë e aksidentit, gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës për tretman mjekësor.