lajmi i fundit

Aksident i rëndë mes një veture dhe autobusi në Drenoc të Klinës

Një aksident trafikua ka ndodhur minuta me parë në fshatin Drenoc mes Klinës dhe Pejës.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një autobus.

Në vendin e ngjarjes ka dalë ambulanca dhe policia.

Për detaje Ballkani.info është në pritje të një përgjigje nga Policia e Kosovës.