Aksident i rëndë mes dy veturave në Han të Elezit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë mes dy veturave  në Han të Elezit.

Si pasojë e aksidentit ka patur dëme të shumta materiale ndërkohë nuk bëhet akoma e ditur nëse ka të dëmtuar në njerëz.

Errësira dhe moti me shi duket se kanë qenë disa nga shkaktarët e këtij aksidenti.

“Gazeta Blic” kanë sjellë fotografi nga vendi i ngjarjes.