Agon Amiga lanson këngën e re, “diss” kundër Ledrit dhe shokëve të tij

“Unë po shoh gay, unë po shoh k*rvë, unë s’po shoh Vulë” janë  fjalët e Agon Amigës në këngën e re.

Reperi nuk ka kursyer ofendimet e “dissat” për kolegët e tij, me të cilët nuk ka fare shoqëri e që janë Ledri Vula e Lumi B, shkruan Ballkani.info.

Kjo këngë që është lansuar e para nga albumi i tij, është publikuar vetëm në versionin “audio”.

E se a do ia kthej Ledri, presim të shohim!/Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=9W19puMAADw