Bukuroshja

Agnesa rikthehet, por, shikojeni si duket pa grim

Gjithmonë është komentuar për format trupore, sepse, shumë shpesh e kemi parë në palestër.

Por, Agnesa Vuthaj ka munguar në fitnes për një kohë, duke u rikthyer përsëri.

Trajneri i VIP-ve, Gen Zeqiraj sot në llogarinë e tij në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me Agnesën.

E ajo se çka bie në sy, ishte fakti se bukuroshja kosovare qe pa grim, por, duke u dukur mjaft e bukur dhe e freskët.