Kryetari i Mitrovicës

Agim Bahtiri infektohet me COVID-19

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social FB, kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka njoftuar se është infektuar me COVID-19.

Ky është postimi i plotë:

Të nderuar qytetarë dhe bashkëpunëtorë,

Ju njoftoj se pas disa simptomave kam bërë testin për COVID-19, ku kam dalë pozitiv.

Shihemi së shpejti.