Bukuroshja

Afrona ngrit temperaturat me një pozë në bikine

Afrona Dika përveç bukurisë, njihet edhe si femër mjaftë provokuese.

Duke pasur një trup si të modeleve, ajo gjithmonë mahnit me imazhet e saj

Në këtë kohë vjeshte ajo ka vendosur të rikujtojë kohën kur ishte në det, duke sjellë një pozë tejet atraktive në llogarinë e saj.

E zhveshur në bikine ajo ka theksuar pasuritë trupore duke ngjasuar si peshk i vërtetë bombastike kjo Afronë dhe Blero është më fat për gruan që ka.