Modelja

Afërdita Dreshaj prezanton motrën tjetër të cilës i ka ngjarë

Duke qenë se është fytyrë publike, të gjithëve u interesojnë detaje rreth jetës së saj private, dhe kjo është dëshmuar shumë herë.

Afërdita Dreshaj me ndjekësit në Instagram e ka prezantuar motrën seksi, Jehonën, e cila më pas në media u përmend më shumë se vetë Afërdita.

E tash ka ardhur radha që këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare t’i njoftoj fansat me motrën tjetër të cilës i ka ngjarë shumë.

Këtë ajo e bëri nëpërmjet disa postimeve në Instastory në të cilat shihen se po kalojnë mjaft mirë bashkë.

Në shtëpinë ku ndodhen e me gjasë është e motrës së saj shihen dekore të ndryshme meqenëse jemi në prag të festave të fundvitit.