Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj nis ditën në palestër, kështu duket

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka nisur ditën mbarë.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila tregon linjat trupore bombastike nga palestra, shkruan lajmi.net

“Gëzuar vikendin, koha për ushtrime”, shkruan ajo në foton e hedhur në Instagram.

Dreshaj gëzon forma trupore perfekte pasi nuk ndalet së punuari në palestër, gjë që e dëshmon edhe me imazhet e njëpasnjëshme që sjell.

Ajo u martua në qershor të këtij viti me hokeistin çek, Jakub Kindl në një ceremoni luksoze në Las Vegas.