modelja

Afërdita Dreshaj me bashkëshortin sjellin imazhin më të bukur nga ndërrimi i viteve

Afërdita Dreshaj ka publikuar disa imazhe nga festa për ndërrimin e viteve.
Afërdita Dreshaj ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet përkrah bashkëshortit, shkruan lajmi.net.

Modelja dhe bashkëshorti i saj shfaqen të dashuruar teksa po festonin ndërrimin e viteve, ndërsa prapa tyre shihen fishekzjarret duke shndritur qiellin.

“Urime 2019”, ka shkruar Afërdita e cila pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

https://www.instagram.com/p/BsEcCsYFXSG/?utm_source=ig_web_button_share_sheet