Aktorja

Adriana vjen me një foto sensuale me të dashurin

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka postuar fotosesionin e saj të fundit

Ajo shfaqet në një fustan klasik ngjyrë ari derisa duket bukur në foton e saj me të dashurin e saj Keith Oëen Groeneveld.

Deputetja e VV-së vazhdon që krahas politikës të jetë aktive si në botën e artit ashtu edhe në atë të shoëbiznesit.

Ajo deri me tani ka realizuar disa fotosesione këtë vit, madje ka ditur të bëjë foto provokative edhe nga Kuvendi i Kosovës.