modelja

Adriana Lima ‘çmend’ fansat me paraqitjen e fundit

Adriana Lima, ishte një nga fytyrat më të njohura të markës së Victoria’s Secret e cila i dha fund karrierës së saj si modele.

Para pak javësh në qytetin amerikan është mbajtur ngjarja kryesore e modës për këtë vit ku modelja nga Brazili ka ecur për herë të fundit në pistat e modave, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, Adriana nuk është shkëputur nga rrjetet sociale, imazhet e së cilës pothuajse gjithnjë tërheqin vëmendjen e publikut.

Me një fustan të shkurtër dhe me këtë shikim të zjarrtë, Lima ka vënë në pah gjoksin bombastik.

Adriana ka qenë fytyrë e shumë markave botërore e cila ka pozuar edhe përkrah artisteve tona të njohura në botë si Dua Lipa, Rita Ora.
https://www.instagram.com/p/BrEw0gghZC0/?utm_source=ig_web_button_share_sheet