Adrian Gaxha fshinë të gjitha fotografitë e vjetra

Dikur kishte shumë fotografi.

Por, siç duket Adrian Gaxha ka dashur të nis një tjetër etapë sa i përket rrjeteve sociale, shkruan Ballkani.info.

Kjo se, ai i ka fshirë gjitha fotografitë e vjetra, duke i lënë vetëm 4 të cilat i publikoi sot.

Fotot që i hedhi sot janë pothuajse të gjitha në studio muzikore, duke bërë kështu që të nënkuptohet një rikthim të fuqishëm në muzikë dhe një etapë e re e suksesit edhe përmes Instagramit./Ballkani.info/