Këngëtarja

Adelina uron një person të zemrës për ditëlindje

Emri i saj gjithmonë ka zgjuar kurreshtje.

Ndonëse nuk është shumë aktive si dikur me projekte muzikore, Adelina Berisha prapë se prapë di si t’i bëjë njerëzit për vete, shkruan Ballkani.info

Ajo sonte në Instastory dhe Instagram ka hedhur fotografi ku shihet se ka dalur ta festojë ditëlindjen e shoqes së saj Dafinës, të cilën e ka uruar edhe për shumë vite tjera.

Po ashtu, këngëtarja dhe shoqja e saj duken tejet bukur dhe seksi me pamjen e tyre./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

#girlsnightout #birthdaynight ?

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on