Adelina Tahiri

Adelina Tahiri uron Krishtlindjet me një video të djalit të saj (VIDEO)

Adelina ka postuar edhe një video të mrekullueshme të Jonit.

Adelina Tahiri ka uruar për Krishtlindje me një video të djalit.

Në llogarinë e saj në Instagram, Adelina Tahiri e ka publikuar një video në të cilën shihet Joni duke u argëtuar në një ambient tejet festiv.

“Gëzuar Krishtlindjet”, ka shkruar ajo pranë postimit. Kujtojmë se Adelina ka një kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor dhe është fokusuar në familjen e saj dhe rritjen e djalit.

https://www.instagram.com/p/BrxoLq5F66H/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading