Adelina Tahiri pozon në të zeza (FOTO)

Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram.

Adelina Tahiri ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur në të zeza.

Këngëtarja kishte kapur flokët lart, ndërsa dukej mahnitëse në ‘selfien’ që e shkrepi nga një lokal.

Kujtojmë që Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe së bashku kanë një djalë, Jonin.