mahnitëse

Adelina Tahiri mahnit në fotosesionin e parë me djalin

Adelina vjen si ‘Mbretëresha e akullt’ në fotografitë me të birin.

Këngëtarja ka pozuar para aparatit të Rezarta Shkurtës.

Adelina shfaqet për herë të parë në një portret të plotë me të birin, Jonin, ndërsa ajo ka mahnitur me pozën që ka bërë, shkruan Gazeta Express.

Ajo shfaqet me Jonin në krahë ndërsa shihet e veshur në të badha dhe gjithë skena përreth shihet në po këtë ngjyrë.

Fotografinë e parë e ka publikuar pikërisht Rrezarta, e cila nuk ka gabuar me përshkrimin ‘Mbretëresha e akullt’, ndërsa fotosesioni i plotë pritet të dalë së shpejti.