Adelina Tahiri

Adelina shfaqet me pak grim, kështu duket

Pamja e saj në fytyrë shpesh u komentua e u kritikua.

Adelina Tahiri përkundër kritikave, nuk ndalet asnjëherë së treguari bukurinë e saj natyrale.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram, ku shihet me pak grim.

E tillë, Adelina dukej shumë e bukur dhe e freskët.

View this post on Instagram

😘

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on