Këngëtarja

Adelina Ismaili tregon se kujt i dedikohet kënga e saj e re “Sa 1000 engjuj”

Me një janar të këtij viti, Adelina Ismaili publikoi projektin e ri muzikor.

“Sa 1000 engjuj”, mban titullin kënga e re e Adelinës e finalizuar edhe me videoklip e cila u komentua mjaft shumë nga publiku.

Së fundmi, Ismaili publikoi një fotografi në InstaStory e që tregon se ky projekt i dedikohet djalit të saj, Uliksit.

“Kjo këngë i dedikohet engjullit tim… asgjë tjetër nuk ka rëndësi dhe kurrë nuk do të ketë”, ka shkruar Ismaili.

Me tu lansuar kjo këngë ka filluar të mirëpritet nga fansat e shumtë të divës shqiptare.