Adelina Ismaili mbyll llogarinë në Instagram

Nuk është se kishte shumë ndjekës.

Por, fansat e Adelina Ismailit nuk do të mund ta gjejnë më këngëtaren në Instagram, pasi ajo e ka mbyllur llogarinë në lëtë rrjet social, shkruan Ballkani.info.

Nëse kërkohet emri i saj nuk gjendet dhe akoma nuk është bërë e ditur arsyeja se përse ajo mori këtë hap.

Nga ana tjetër grimerja Sellma ka hedhur një fotografi në Instagram ku tregoi se po punon diçka me Adelinën por nuk zbuloi se për çka është fjala.

Se çka po “zihet” me Adelinën, akoma nuk është bërë e qartë./Ballkani.info/