Adelina Ismaili

Adelina hiç s’po plaket, shikojeni si ‘zjarr’ në foton e fundit

Adelina Ismaili karrierën muzikore e ka nisur që kur ishte fëmijë.

Edhe sot, ajo vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur të estradës.

Së fundmi, Adelina ka hedhur një fotografi ku shihet më në formë dhe më e bukur se kurrë më parë.

Image