çIFTI

A janë duke bashkëjetuar? Sara rrëfen marrëdhënien me Pm-in

Sara dhe Pm-i janë të ftuar në Fan Club bashk me shumë ish banorë të tjerë.

Sipas disa sondazheve çifti i preferuar i publikut u zgjodh Sara dhe Pm-i, shkruan lajmi.net.

Sara u shpreh jashtëzakonisht e lumtur dhe u rrëfeu për marrëdhënien e tyre jashtë.

Ajo sqaroi se nuk po jetojnë bashkë, por që po kalojnë shumë kohë së bashku.

Gjithashtu ata morën një surprizë nga fansat e tyre.

Një buqetë me trëndafila të madhe ishte surpriza që iu bë çiftit që u njohën brenda shtëpisë së BBV-së.