A i ka mbushur Tayna buzët? Përgjigjet ajo

Tayna padyshim që është një ngakëngëtaret më të përfolura së fundmi. Edhe pse nuk ka bërë shumë këngë, Tayna ka rezultuar shumë e suksesshme me çdo projekt që ka prezantuar.

Ajo ka fituar mjaftë ndjekës edhe në rrjetet sociale, ku në instagram zgjedh të ndajë pjesë nga jeta e saj me fansat.

Tayna shpesh herë është komentuar nga fansat e saj për pamjen dhe format seksi që ka. Madje ka nga ata që e akuzojnë se ka kryer ndërhyrje estetike.

E pyetur në “Instastory” nga një ndjekës nëse i kishte fryrë buzët, Tayna e mohoi një gjë të tillë.

“Jo gjilpëra dhe operacione këtu”, duke lënë të kuptohet se reperja nuk ka bërë asnjë ndërhyrje në trupin apo fytyrën e saj.