VIDEO

“1 mijë ndjekës mu larguan kur postova Thaçin dhe Veselin”, thotë Getinjo (VIDEO)

Reperi i njohur Getinjo, ka treguar në Prive se kur postoi fotografinë e Hashim Thaçit dhe Kadri Veseli, iu larguan 1 mijë ndjekës nga Instagrami.

Në një intervistë për Prive, artisti u shpreh se kjo ndodhi ‘se ia kanë inat, nuk i duan’.

Getinjo tutje tregoi arsyen pse nuk shkoi me Mozzikun në Hagë për t’i vizituar ish-krerët e UÇK-së.

Ndiqni videon për përgjigjet e shumta të reperit.