Shqipëri

Zjarr pranë aksit rrugor Shkodër-Lezhë, flakët prekin makinat

Edhe pse temperaturat këtë fund shtatori kanë rënë ndjeshëm, zjarrvëniet e qëllimshme janë kthyer në një problem.

Një vatër zjarri ka rënë mbrëmjen e së shtunës në aksin rrugor Shkodër-Lezhë. Një kalimtar i rastit ka filmuar flakët dhe i ka dërguar në Ti Raporton.

Ndiqni pamjet pa koment.

Shpërndaje