E dashura e Icardit

Zhvishet Wanda Nara: Ul të brendshmet dhe tregon tatuazhin në pjesën intime VIDEO

Argjentinasja, Wanda Nara merret me karrierën e burrit të saj Mauro Icardi dhe shpesh di të zhvishet para fansave të saj në rrjetet sociale.

Wanda ndiqet në Instagram nga rreth shtatë milion e gjysmë njerëz, të cilët i tërhoqi me fotot e saj provokuese që poston në rrjetet sociale.

Këtë herë Wanda pozoi me të brendshme rozë, dhe vendosi gjoksin në plan të parë, kështu që në një moment ajo tërhoqi brekët dhe tregoi tatuazhin në pjesën intime, ajo mori mijëra komente dhe pëlqime ndoqën.