Gjilanasi

Zhduket një burrë në Gjilan

Është raportuar i zhdukur një burrë në Doberqan të Gjilanit.

Rasti është duke u hetuar.

“Fsh. Doberqan, Gjilan  21.02.2024 – 11:00. Një femër mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti në hetime.”, thuhet në njoftimin e policisë.

BONUS VIDEO: Eman Rrahmani: Nuk do ta votojë asnjë ligj që e dëmton familjen dhe njeriun