Fushë Kosovë

Zhduket e mitura nga Fushë Kosova

Një e mitur është zhdukur në lagjen “28” në Fushë Kosovë të shtunën.

Babai i vajzës ka thënë në polici se vajza e tij ishte larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, transmeton Klankosova.tv.