Big Brother VIP

Zbulohen pamjet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

Big Brother Vip 2 pritet të fillojë në dhjetor të këtij viti.

Lori Hoxha ka publikuar disa foto nga ndërtesa ku edhe kanë filluar punimet e shtëpisë së BBV-së.

Deri më tani janë konfirmuar dy emra të cilët do të jenë pjesë e këtij formati, ato janë Kiara Tito dhe Jori Delli.

Ndërsa edicioni i sivjetmë do të drejtohet si zakonisht nga moderatorja Arbana Osmani.

Shtëpia ku ata do të qëndrojnë do të vijë e rikonceptuar me një arredim ndryshe dhe punimet për të produktin final tashmë janë drejt përfundimit.