yllka kuqi

Yllka, vjen me super potpuri për festat e fundvitit

Këngëtarja simpatike, Yllka Kuqi ka publikuar disa potpuri me rastin e festave të fundvitit.

Bashkëpunimi i parë, me miliona klikime, ishte me Sinan Hoxhën.

Ndërsa, mbrëmë, Yllka lansoi bashkëpunimin tjetër me Shpat Kasapin dhe Burakun.

Më poshtë, videot: