Ja me kë...

Xhirohet klipi i Seldit me vajzën e këngëtarit

Se po vijnë me duet, tashmë po dihet.

E tani, kanë filluar xhirimet e klipit të këngës së re të Seldit dhe Keisi Medini, e cila është vajza e këngëtarit Sabianit, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë Keisi ajo që në Instagram ka hedhur disa fotografi të sheshxhirimit ku po duket mjaft bukur e këto xhirime po bëhen nga XL Films.

Kjo këngë do të quhet “S’ka dashni”.

Nga ana tjetër, është përfolur se dyshja përpos këngës kanë filluar edhe një lidhje dashurie.
https://www.instagram.com/p/Br277UdFba7/?utm_source=ig_web_copy_link