raporton policia

Vushtrri, aksident në mes tre veturave

Në Vushtrri nga Policia e Kosovës raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të tre veturave civile.

“Si pasoj e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë’, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.