Reperi i ri

Vjen kënga më e re nga reperi Nushi (VIDEO)

Reperi i ri, Nushi nuk po ndalet së publikuari këngë të reja dhe kjo për vetëm pak kohë nga dalja në skenë.

Ai këtë herë ka ardhur me projektin e tij të radhës të cilin e titulloi COMANDO.

loading…