Artisti nga Rahoveci

Visar Hajrullaga paralajmron coverin e parë VIDEO

Artisti i mirënjohur nga Rahoveci, Visar Hajrullaga ka treguar se shumë shpejtë do të lansojë coverin e tij të parë baladë. Xhirimet e klipit janë përfunduar dhe kjo këngë pritet të publikohet të shtunën në ora 21:00.

Kjo u bë e ditur nga vet këngëtari përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në rrjetin social, Facebook.

“Udhët e mia” së shpejti ka shkruar ai, artist i cili premton shumë.

Në vazhdim gjeni pamjet nga promo.