Këngëtarja

VIDEO/ Në ditën e Gruas, Val Krasniqi i bën dhuratë një makinë Renault Captur Adelina Ismailit

Këngëtarja është befasuar nga bashkëshorti i saj.

Këtë e zbuloi vetë Adelina Ismaili përmes videove të publikuara ku shihet momenti kur ajo është befasuar teksa sheh makinën.

Artistja shqiptare ka shkruar edhe një dedikim falënderimi për Valin bashkëshortin e saj duke i shprehur dashurinë dhe falënderuar njëkohësisht.

Ndër të tjera, Adelina në postim ka shkruar se e falënderon Zotin se është grua rëndësinë e së cilës partneri i saj ia tregon çdo ditë.

Tutje e njëjta ka shkruar se ky ka qenë 8 Marsi më i bukur në jetën e saj.