Artisti

VIDEO/ Butrint Imeri ushqehet me fasule midis emisionit

Artisti Butrint Imeri është i ftuar në emisionin veror në T7.

Gjatë emisionit ndodhi edhe një episod pak qesharak ku Imeri u ushqye me fasule.

Këngëtari i njohur ka folur edhe për shumë tema në këtë emision si dhe për projektet e reja që e presin.