Adriana Matoshi

VIDEO| Adriana Matoshi tregon arsyen pse është beqare

Një video e aktores dhe deputetes së Kosovës, Adriana Matoshi, në ‘TikTok’ është bërë virale.

Deputetja përmes videos tregon arsyen pse është beqare.

Ndryshe, ajo ka disa muaj prej kur është ndarë nga futbollisti belg, Keith Groeneveld.

Lidhja dhe ndarja me Keith ishte komentuar shumë.

@adrianamatoshi #fyp #funny #beautiful #love ♬ original sound – Dejana