Vesa Luma nderohet nga Erion Veliaj

Ajo sonte do përformojë në Tiranë, përkundër temperaturave.

Vesa Luma i është rikthyer interpretimeve ‘live’ pasi në sheshin Skenderbej do të këndojë në kuadër të “Nata e bardhë”, shkruan Ballkani.info.

E sonte, këngëtarja ka marrë një mirënjohje nga kryetari i Tiranës Erion Velija që e nderoi me “Kullen e Sahatit”.

“Eshte nje ndjenje e jashtzakonshme dhe privilegj i madh, te pranoj mirenjohjen “Kullen e Sahatit” nga Kryetari i Bashkise se Tiranes, @erionveliaj ?Tirana qytet ky qe me rriti artistikisht dhe qe me dha aq shume dashuri!…” tha ndër tjera ajo./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BqxHj41FbLV/?utm_source=ig_web_copy_link