Nga Aqareva

Vdes veterani i UÇK-së, Sheremet Azemi

Sot ka ndërruar jetë Sheremet Azemi nga fshati Aqarevë i komunës së Skenderajt.

Azemi që ishte veteran i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, do të varroset sot në orën 17:00, në varrezat e fshatit.

Njoftimi i plotë:

Njoftojmë te gjithë miqt, shokët, bashkëluftëtaret dhe bashkëfshatarët e fshatit Aqarevë se u nda nga jeta veterani i luftës se lavdishme të UÇK-së Sheremet Azemi.

Varrimi i të ndjerit bëhët ne oren 17:00 në varrezat e fshatit Aqarevë.

Ngushëllime familjes dhe gjithë bashkëfshatarëve!