footbollisti

Valon Berisha starton kundër Eintrachtit

Valon Berisha ka startuar sonte në ndeshjen e Lazios kundër Eintracht Frankfurtit në Europa Ligë
Valon Berisha ka startuar për Lazion në një ndeshje që do të zhvillohet për statistika në mes të Lazios dhe Eintrach Frankfurtit.

Lazio do të kalojë në fazën e 32 skuadrave më të mira në Europa Ligë nga vendi i dytë, derisa Eintracht Frankfurt do të kalon në fazën tjetër si skuadra e parë.

Pos, Berishës në këtë ndeshje ka startuar edhe alo i majtë i mbrojtjes së Lazios, Riza Durmishi.