Vajzat e futbollistit Mihajloviç, ‘djegin’ rrjetet sociale (FOTO)

Babai i tyre ka qenë një futbollist shumë i suksesshëm në kombëtaren serbe, por edhe në kampionatin italian, me skuadra si Interi e Lazio, ndërsa vajzat shkëlqejnë në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Viktorija dhe Virginia Mihajlovic, 22 dhe 20 vjeçe, vajzat e ish mbrojtësit serb Sinisa Mihajloviç, të cilat janë shumë të famshme në rrjetet sociale.

Së fundi vajzat e Mihajloviç janë bërë pjesë edhe e kastit të “Ishullit të të famshmëve të vitit 2019”, që do të marrë udhë më 24 Janar, detaj që e kanë zbuluar në rrjetet sociale.