Beatrix Ramosaj

U raportua për një lidhje të mundshme me Getinjon, reagon Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj, është personazhi më i përfolur qysh nga hyrja e saj në “Big Brother VIP”, ku edhe krijoj lidhje me Donald Veshajn, lidhje kjo që nuk zgjati edhe jashtë mureve të kësaj shtëpije.

Këngëtarja vazhdon e komentohet, dhe secili postim i saj merr vëmendje mediatike.

Së fundi, ajo postoi një foto krahas së cilës shkroi “2 Euro”.

Kjo ngriti aludime si ajo u bë pjesë e labelit të Mozzikut dhe Getinjos.

Por përtej kësaj, sot u raportua në media për një lidhje të mundshme mes Trixës dhe Getinjos.

Këtë e ka hedhur poshtë, këngëtarja duke thene se “E përgënjeshtroj, ne jemi thjesht miq të mirë!”.