Modelja

Trejsi Sejdini “ndez” Instagramin me poza hot

Trejsi Sejdini ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me pozat hot.

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë të pasmet e saj bombastike.

“Duke folur me hënën”, shkroi ajo, në përshkrimin e fotos.

Trejsi Sejdini dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa vuri në pah linjat e saj perfekte trupore.