Transformimi i ‘frikshëm’ i Dua Lipës për “Halloween”

Dua Lipa për çdo ditë, numëron suksese të reja në arenën ndërkombëtare.

Dua Lipa mbrëmë bashkë me të dashurin, familjen dhe shoqërinë, festuan deri në orët e vona, shkruan lajmi.net.

Të gjithë kishin zgjedhur kostume të ndryshme që simbolizonin festën e “Halloween”, njësoj kishte vepruar edhe Dua.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të bardhë, kurse në fytyrë kishte aplikuar një grim të rëndë.

Kujtojmë që Dua Lipa së fundi ka bashkëpunuar me artistin e njohur italian, Andrea Bocelli për këngën “If Only”.