Këngëtarja

Topless dhe me minibikini Ledina Çelo ‘thyen’ rrjetin

Ndonëse është 40 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo vijon të mbetet një prej femrave më sexy të showbiz-it shqiptar dhe këtë, këngëtarja e dëshmon në çdo foto që ajo publikon në rrjete sociale.

Po kështu dhe fotoja e publikuar nga këngëtarja teksa merr rreze dielli dhe siç duket në oborrin e shtëpisë së saj ka lënë gojë hapur të gjithë ndjekësit e saj.

Këngëtarja është shtrirë në një shezlong, e zhveshur ajo ka nxjerr në pah të pasmet e saj.

“Më në fund diell,”– shkruan Ledina Çelo në foton e saj.

loading…