Bebe Rexha

Të gjithë sytë tek Bebe Rexha! Këngëtarja pozon topless dhe i vë flakën rrjetit

Së fundmi, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka promovuar albumin që do të dalë së shpejti, si dhe ka postuar disa foto ku shfaqet duke pozuar topless dhe i la të gjithë pa fjalë!

Gjatë një interviste për “Daily Telegraph”, autorja e hitit “Sacrifice” ka treguar këngën e saj të preferuar:
“Kënga për të cilën jam krenare është “I’m a Mess” sepse e ndjeva se është Bebe më e sinqerta, dhe e vërteta. Prandaj doja të bëja një album që është zgjatim i kësaj kënge, ta bëj “I’m a mess” që të jetë në hip hop”.

Ditë më parë, këngëtarja mori një surprizë shumë të këndshme nga fansat e saj për albumin e ri. Ata i kanë dërguar në shtëpi një tufë me trëndafila të kuq dhe me një shënim emocionues, që e ka prekur shumë këngëtaren.FOTO GALERI2/7