Sara Hoxha

Të gjithë duke qeshur, Sara shfaqet e lumtur në përqafimin e vjehrrive

Sara Hoxha i ka falënderuar të gjithë ata që ishin pranë saj në ditën më të rëndësishme.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula kishin organizuar një ndejë të veçantë për ardhjen në jetë të vajzës.

Mes familjarëve e miqve, para pak minutash ajo me ndjekësit ka ndarë disa nga momentet e veçanta. Në mesin e fotogravive që ka publikuar është edhe një me prindërit e Ledrit, Agronin dhe Xheraldinën.

“Faleminderit për dashurinë dhe mbështetjen tuaj dhe që erdhët për të festuar së bashku ditën tonë të veçantë me ne .. faleminderit për secilën dhuratë veç e veç, 04.10.2020″, ka shkruar Sara pranë postimit të bërë në Instagram.