Reperja

Tayna ndan poza atraktive nga pushimet

Tayna ka zbuluar se ajo po e shijon mot të mirë diku jasht Kosovës.

Reperja e njohur mëngjesin e kësaj dite e ka nisur në mënyrë më të veçantë.

Tayna ka ndarë me ndjekësit se sot është zgjuar herët dhe ka nisur ditën duke na bërë ditur se po shijon motin e mirë nga një vend të cilin nuk ka dashur ta zbulojë.

Tayna në këtë udhëtim ka zbuluar se po shoqërohet nga disa mike dhe mesiguri se ajo po kalon një kohë të mirë duke u relaksuar pas sukseseve të njëpasnjëshme.

Vlen të theksohet se kënga e saj e fundit është “WTF” e cila erdhi në bashkëpunim me Ivorian Doll