Moderatorja

Tash që u dobësua, Blerona zhvishet dhe nxjerr…

Ajo ka humbur shumë kilogramë.

E tashmë, Blerona Zeqiri është gati të na tregojë se sa seksi është bërë.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet vetëm në bikine derisa në pah ka nxjerr gjoksin bombastik.

Një imazh si ky, kush nuk do e pëlqente.

View this post on Instagram

for the love of white🕊

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on