Supermodelja e njohur vallëzon me këngën e Encës ‘midis’ marketit

Ajo numëron mbi 10.6 milionë ndjekës në Instagram.

Fjala është për modelen dhe prezantuesen e njohur botërore Brittanya Razavi e cila njihet për format tejet seksi trupore, shkruan Ballkani.info.

E ajo së fundmi ia ka bërë një reklamë të madhe Encës.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një video në Instagram ku supermodelja shihet duke kërcyer me këngën e Encës në mes të marketit.

Në gjithë këtë video, gjëja më interesante është reagimi i një gruaje të moshuar që shikonte me habi vallëzimin e Brittanyas./Ballkani.info/